Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 58 × 40 cm |
| Model Number | Gas Pizza Oven |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gas Pizza Oven |
| Model | SKXY3-C |
| Gas pressure | 2800Pa |
| Power: | 3400W |
| Product number | JD2108B |
Instock
There are no reviews yet.