Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Changhong/Changhong |
| Place of shipment | Zhejiang Province |
| product type | Electric pie pan |
| Heating method | Double sided heating |
| Control mode | Button type |
| Disassembly form of soldering plate | Non detachable |
| Baking sheet diameter | 28cm (included)-32cm (excluded) |
| power | 1200W (included) -1500W (not included) |
| Procurement location | Chinese mainland |
| 3C certification certificate number | 2021190712009545 |
Instock
There are no reviews yet.