Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 50 × 30 cm |
| Model Number | / |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | stainless steel |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3500W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.