Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 28 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DL-200KS |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | / |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2100W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.