Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 13 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.