Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 108 × 85 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NP-7-1 |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3.29/2.49KW |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Automatic donut machine |
| Model | NP-7-1 |
| Voltage | 220V/110V 50-60HZ |
| Power | 3.29/2.49KW |
| Product number | JD1714B |
Instock
There are no reviews yet.