Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 62 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.