Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating, Roasted, fried and fried |
| Shape | Round |
| Material | aluminum |
| Certification | CE, CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Model | DBC-C15V8 |
| Brand | Bear |
| Color classification | Green Purple |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Baking plate design | Suspension type |
| Baking pan type | Electric baking pan |
| Power | 1500W |
| Ovenware caliber | 30cm |
| Oven tray depth | 2.5cm |
| Plate removal form | Single-sided removable |
| 3C certificate number | 2019010712228022 |
Instock
There are no reviews yet.