Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | LIVEN/LIREN |
| model | LR-D3027S |
| function | Roast, stir fry, pan fry |
| material quality | Bakelite+alloy cast aluminum |
| after-sale service | National Joint Insurance |
| place of production | Chinese mainland |
| province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Ningbo City |
| Color classification | The upper and lower double dismantling plates |
| Electric baking pan heating surface | Heating on both sides |
| Plate design | Suspended |
| Bing Dang Type | Electric cake bowl |
| voltage | 220V |
| Manufacturers | Beijing liren technology co., ltd |
| Article number | LR-D3027S |
| Operation Method of Electric Cake Bell | Computer style |
| caliber | 29cm (inclusive) -31cm (inclusive) |
| Intelligent type | Other intelligence |
| power | 1500W |
| Baking tray diameter | 30cm |
| Depth of baking tray | 2.5cm |
| Dish disassembly form | Double sided detachable |
| Baking tray function | Grilled other grilled sandwiches |
| Warranty period | 12 months |
| 3C certificate number | 2021010712409196 |
Instock
There are no reviews yet.