Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1600w |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | Multiple |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Baking pan type | Electric baking pan |
| Operation method of electricity | Mechanical |
| Power | 1600W |
| Ovenware caliber | 25cm |
| Oven tray depth | 7cm |
| Purchase country | Mainland China |
| Plate removal form | Non-disassemble |
| Baking tray function | Multiple |
Instock
There are no reviews yet.