Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 36cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1900W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.