Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Material | Metal, Plastic, RUBBER, plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y, 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Features | REMOTE CONTROL, REMOTE CONTROL |
| Type | Submarine, Boat & Ship |
| Power Source | Electric |
| Design | submarine |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 10 minutes |
| Remote Distance | 5 m |
| Charging Time | 60 minutes |
| Charging Voltage | 3.6V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
Instock
There are no reviews yet.