Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Model Number | 350/450 |
| Certification | CE |
| Type | Pedal |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Sealing length | 350mm/450mm |
| Material | Aluminum |
Instock
There are no reviews yet.