Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 45 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sealing Length | <20cm |
| With Vacuum Bag | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | XL-FB1 |
| Certification | CE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.