Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 18 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sealing Length | 30cm |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Power Source | Electric |
| Model Number | MS175 |
| Certification | CE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | MAGIC SEAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.