Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 5 cm |
| Sealing Length | 30cm |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Power Source | Electric |
| Model Number | Vacuum Food Sealers, Vacuum Food Sealers |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Rated voltage | 100~240V |
| Shell material | ABS |
| Product power | 110W |
| degree of vacuum | -50KPA |
| Heating wire width | 3mm |
| Size | 370*110*55mm |
Instock
There are no reviews yet.