Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 36 × 17 cm |
| Sealing Length | 28cm |
| With Vacuum Bag | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 500E bottle sealing machine |
| Certification | none |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | GOLDSTPK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.