Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 26 × 18 cm |
| Sealing Length | 30cm |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Power Source | Electric |
| Model Number | MS300 Vacuum packaging machine |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | MAGIC SEAL |
| Origin | Mainland China |
| weight | 3.35KG |
| after-sales service | The original warranty is one year |
| rated frequency | 250W |
| Feature 1 | Vacuum sealer |
| Feature 2 | professional food sealer |
| Feature 3 | sponge sealing machine |
| Feature 4 | vacuum food sealers |
| Feature 5 | Vacuum packaging machine |
| Feature 6 | Sealing machine |
| Feature 7 | Bag sealing machine |
| Feature 8 | vacuum sealer packaging machine |
| Feature 9 | vacum packing machine |
| Feature 10 | vacuum sealer machine professional |
| Feature 11 | vacuum sealer food |
| Feature 12 | food saver vacuum sealer |
| Feature 13 | vacuum machine for food |
Instock
There are no reviews yet.