Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sealing Length | 20cm |
| With Vacuum Bag | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | DL-800A |
| Certification | CE, RoHS, CCC |
| Type | Hand Held |
| Brand Name | Barsetto |
| Origin | Mainland China |
| Related Categories | Cap Sealer |
| features | capping machine |
| Feature | Electromagnetic sealer machine |
| voltage (v) | AC150~270v |
| power (w) | 800w~1200w |
| Feature1 | Nut Sesame Peanut Butter Sealing Machine |
| Feature2 | Plastic Bottle Cap Sealing Machine |
| Feature3 | Aluminum Foil Sealer |
Instock
There are no reviews yet.