Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 40 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FY-6 |
| Certification | CE |
| Brand Name | TYCUGA |
| Origin | Mainland China |
| price | directly factory price |
| package | standard wooden package |
| machine size | 440*365*275 mm |
| power | 2800W |
| warranty | 1 year |
| original place | Guangzhou |
Instock
There are no reviews yet.