Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 29 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go, Ready-to-Go |
| Design | Tank |
| Controller Battery | 7.4V battery |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Brand Name | MATO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank, Tanks |
| MPN | Does Not Apply |
| Scale | 1:16 |
| Fuel Type | Electric |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Fuel Source | Electric |
| Gender | Boys & Girls |
| Year | 2017 |
| UPC | Does not apply |
Instock
There are no reviews yet.