Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | YLL-FireTruck-English-PS001-RTR-RW |
| Flight Time | 15min-30min depends on battery capacity. |
| Remote Distance | 50-100m |
| Material | Metal, Plastic, RUBBER |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.