Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 19 × 13 cm |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:16 |
| Power Source | Electric |
| Motor | Brush Motor |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 9 Channels |
| Remote Distance | 50m |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | Aoft Technology |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.