Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:20 |
| Power Source | Electric |
| Flight Time | 25 minutes |
| Controller Battery | AA |
| Remote Distance | 50m |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| type | Wireless remote control |
| packing | Color box |
| Toy material | Plastic+alloy |
| Remote control mode | Handle |
Instock
There are no reviews yet.