Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 9 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Technical parameters | KV1100 |
| Model Number | Weelye 24V RX 30 |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Tools |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | RECEIVERS |
| Upgrade Parts/Accessories | Car Shell |
| RC Parts & Accs | Speed Controllers |
| Material | Plastic |
| Brand Name | feelyan |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.