Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Controller Battery | AA(Not included) |
| Remote Distance | 50-100m |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | LESU |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.