Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Scale | 1:24 |
| Motor | Brush Motor |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Flight Time | about 25min |
| Control Channels | 10 CHANNELS |
| Controller Battery | AA*2 |
| Remote Distance | 50m |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.