Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | AA Battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 5m |
| Dimensions | 70x30x25mm |
| Model Number | RC Car |
| Design | Cars |
| Package Includes | Remote Controller, Original Box |
| Control Channels | 4 channels |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | ZTTO |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.