Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 24 × 22 cm |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 35min |
| Remote Distance | 50m |
| Scale | 1:12 |
| Dimensions | 39*19*21cm |
| Design | Cars |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| packing | Color box |
| Toy material | plastic cement |
| Article number | MN128 |
| Remote control method | Handle |
| colour | MN-128 gray, MN-128 black, MN-128 Orange |
| proportion | 1/12 |
| Applicable age | Over 14 years old |
Instock
There are no reviews yet.