Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 13 cm |
| 3C | Type |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Power | electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | about 50 minutes |
| Warning | Two material front end styles, three styles |
| Remote Distance | about 30 meters |
| Scale | 1:24 |
| Dimensions | 20*16*12cm |
| Model Number | 6601 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Operating Instructions, charger, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 6 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.