Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Power | USB charging |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:64 |
| Model Number | 1 Set |
| Design | Cars |
| Package Includes | USB CABLE |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Controller Mode | MODE1 |
| Charging Voltage | 5V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.