Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.318 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 30-40 Meters |
| Scale | 1:20 |
| Dimensions | 19.5*9*7cm |
| Design | Cars |
| Package Includes | Batteries, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CONUSEA |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.