Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 7 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Flight Time | About 30 minutes |
| Model Number | 278 |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, charger, Remote Controller, USB CABLE |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.