Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 20 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Throttle servo | NO |
| Steering servo | NO |
| Power | NO |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Tire Track | 190mm |
| Wheelbase | 260-265mm |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 190*260-265mm |
| Model Number | 120022 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions |
| Control Channels | 3 channels |
| Remote Control | No |
| Material | Metal, Plastic, RUBBER, FIBERGLASS, PVC |
| Brand Name | SNRC |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.