Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery, No battery |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Flight Time | 10-20 minutes |
| Remote Distance | 50m |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 546 x 274 x 282mm |
Instock
There are no reviews yet.