Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 9 cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 20-30minues |
| Warning | None |
| Remote Distance | 10m |
| Warranty | 6 month |
| Scale | 1:18 |
| Dimensions | 23*9.5*5.5CM |
| Model Number | WDS-RCT025 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Remote Controller, Original Box |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Charging Voltage | None |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Hapybas |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL, Shock Resistant, Model, Flashing |
Instock
There are no reviews yet.