Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.262 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 30 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| Steering servo | 15KG Digital Servo |
| Power | 3S Brushless |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Wheelbase | 260mm |
| Warning | No battery charger |
| Remote Distance | about 150m |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 440*200*150mm |
| Model Number | H9803 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, Remote Controller |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | YOQIDOLL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.