Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 26 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warranty | / |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 56.8*14.7*26cm |
| Model Number | HBR1001 |
| Design | Dirt Bike |
| Package Includes | Original Box, Batteries, charger, Remote Controller |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Charging Voltage | 7.4v |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | JIKEFUN |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.