Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 29 × 22 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 10min |
| Tire Track | 17.8cm |
| Wheelbase | 17.4cm |
| Remote Distance | 120m |
| Scale | 1:16 |
| Dimensions | 31.6×22.8x13cm |
| Package Includes | Original Box |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, PVC, ABS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.