Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Is Electric | lithium battery, lithium battery |
| Material | Metal |
| Brand Name | Maisto |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Tire Track | 10cm |
| Wheelbase | 24cm |
Instock
There are no reviews yet.