Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 31 × 24 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 20min |
| Warning | no fire |
| Remote Distance | 50m |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 205*450*230mm |
| Package Includes | Original Box |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.