Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | / |
| Warranty | / |
| Model Number | / |
| Design | Tank |
| Flight Time | 15min |
| Controller Battery | 2*AA |
| Remote Distance | 50m |
| Charging Time | / |
| Charging Voltage | / |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
| intended for | unlimited |
| Featured Features | Spray |
| Ability cultivation | vision, crawl, Use your hands and brains, Grasp, Hand eye coordination |
| Item number | G2067 |
Instock
There are no reviews yet.