Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | 2024152202050606 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 1h |
| Warning | no |
| Warranty | no |
| Scale | 1:64 |
| Dimensions | 80*39*32mm |
| Model Number | A-5501A |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, charger, Remote Controller, USB CABLE |
| Controller Mode | MODE2 |
| Material | Metal, Plastic, PVC |
| Brand Name | AT 99 MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Model | A-5501A |
| exterior shape | pickup |
| Is it remote control? | Yes |
| Remote control | handle |
| Toy type | Remote control toy |
| 3C certificate number | 2024152202050606 |
Instock
There are no reviews yet.