Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Scale | 1:16 |
| Dimensions | 302x145x90mm |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MagiDeal |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| MainKey1 | RC Car Body Shell |
| MainKey2 | rc racing car body shell cover replacement |
| MainKey3 | Body Shell RC Truck Modified Parts Accessories |
| MainKey4 | 1:16 RC Drift Car Spare Part Body Shell Cover |
| MainKey5 | RC Racing Car Body Shell Model Toys RC Parts |
| MainKey6 | RC Racing Truck Body Cover Parts On-Road |
Instock
There are no reviews yet.