Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 31 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Wheelbase | 325mm |
| Warning | With remote control without battery and charger |
| Remote Distance | 350m |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 521*267mm |
| Model Number | YK4107 |
| Design | Dirt Bike |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, Remote Controller |
| Control Channels | 10 CHANNELS |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, ABS, RUBBER |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.