Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Wheelbase | 39mm |
| Warning | no |
| Remote Distance | 30m |
| Scale | 1:64 |
| Dimensions | 69.5*33*32mm |
| Model Number | LDARC R01 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Remote Controller, Operating Instructions |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, RUBBER, Metal |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| 1 | LDARC |
| 2 | LDARC R01 |
| 3 | ldarc rc car |
| 4 | ldarc race track |
| 5 | rc car |
| 6 | rc drift car mini |
| 7 | rc cars |
| 8 | rc drift car |
| 9 | rc cars 4wd |
| 10 | rc cars high speed |
| 11 | Birthday gift |
| 12 | Toy car |
| 13 | Toy gift |
Instock
There are no reviews yet.