Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 37 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DJ2300 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product number | FL1757 |
| Input power | 3800W |
| Maximum drilling diameter | 300mm |
| Idling speed | 700 r / min |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50-60Hz |
| Net weight | 26kg |
Instock
There are no reviews yet.