Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 5168E |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| power | 680W |
| Clamping diameter | 13mm |
| Workbench | 310 * 310 mm |
| The X axis stroke/ Y axis stroke | 200 mm/50 mm |
| Machine trip | 6cm |
| DIY Supplies | Metalworking |
Instock
There are no reviews yet.