Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 40 × 25 cm |
| Model Number | Z1Z-8260 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product name | water drilling machine diamond drilling tool |
| Voltage | 220V |
| Power | 4000 W |
| No load speed: | 750r / min |
| Drilling diameter | 260mm |
| Packing size: | 90 * 40 * 25cm |
| Weight: | 24 kg |
Instock
There are no reviews yet.