Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BG-5156E |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name | mini bench drill |
| Model | BG-5156E |
| Drill clamping diameter | 1-13mm |
| Input power | 710W |
| Spindle speed | 0-2800rpm |
| Spindle travel | 60mm |
| Drill capacity | woods:30mm;iron:8mm |
| Working radius | 110mm |
| Workbench size | 170*185mm |
| Column size | 32*2.5*400mm |
| Packing size | 14*29*47cm |
| Product number | GZ0137 |
Instock
There are no reviews yet.